KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13231020
nr 1323 1020
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, man i skägg. Ej signerad. Olja på duk, 25x19 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 27 april 2020
kl 19:04:14
1.500 kr
1.700 kr
- Klassiska
27 apr
Klassiska
Läs mer om Klassiska